Елементи дизайну інтер’єру

Дизайн інтер’єру займає головне місце в оформленні внутрішнього простору приміщень. Щоб створити вишуканий і стильний дизайн дуже важливо підібрати і поєднувати елементи дизайну інтер’єру, щоб вони створювали цілу композицію. Отже, основним завданням дизайну інтер’єру вважається вибір, формування і поєднання елементів.

Компанія Biz-On виготовить для Вас різні елементи дизайну інтер’єру:

Світильники – вважаються справжнім витвором мистецтва, здатні створити незвичайну атмосферу комфорту, затишку і спокою. Світильники зроблять Ваш дизайн інтер’єру унікальним і неповторним.


Світлові колони – це справжня окраса приміщення, використовуються для декоративного освітлення від теплого до холодного світла, так само є можливість зробити різнокольорові світлові колони. Освітлення забезпечує візуальний комфорт, зручність і гармонійний розподіл світла. Замовивши світлові колони Ви створите незвичайний інтер’єр, який буде радувати Вас і ваших клієнтів тривалі роки.

Картини створюють атмосферу тепла і гармонії в будинку, офісі, ресторані і в будь-якому приміщенні. Таке оформлення інтер’єру підійде для справжніх цінителів мистецтва. Ми можемо надрукувати будь-які зображення, фотографії. Друкуємо на полотні, фотопапері.

Аквакамери або водно-бульбашкові панелі, вже давно користуються попитом за кордоном, де вони прикрашають будівлі, кабінети, ресторани і клуби, а в Україні лише починають з’являтися. Бульбашкова колона це труба зроблена з органічного скла, встановлена на платформі. Покриття основи виготовляється з пластмаси, кольорового акрилу. Внутрішнє світло може автоматично змінювати насиченість і колір.

Біокаміни – це універсальна можливість урізноманітнити дизайн інтер’єру, заповнити енергією тепла і світла будинок. Біокамін зробить особливу обстановку елегантності. Таку багатофункціональну конструкцію можна замовити по персональним ескізам.

Image-17-full

Та інші елементи дизайну інтер’єру:

Зробити замовлення:

[contact-form-7 404 "Not Found"]