Про компанію

Рекламно - виробнича компанія "Biz-On" працює на ринку України з 2003 року і надає послуги в сфері виготовлення зовнішньої та інтер'єрної реклами. Виробнича база складає 830 кв.м., яка включає в себе зварювальний, фрезерний, макетний, збиральні і фарбувальні цехи, де працює понад 50 професійних співробітників. Компанія Biz-On володіє власним вантажним і легковим автотранспортом. Здійснюємо доставку та монтаж по Україні. Гарантійне обслуговування.

Ми надаємо допомогу клієнтам, які хочуть досягти успіху, застосовуємо інноваційні технологічні процеси і можливості нашої компанії. Наша мета - це розвиток і формування Вашого бізнесу через ефективність реклами.

Компанія знаходиться в Києві, що дає можливість миттєво реалізовувати проекти в мінімальні терміни при відмінній якості.

Виготовлена продукція компанією "Biz-On" відповідає високим вимогам наших замовників. Підтвердженням цьому служить довіра постійних клієнтів. Для нас немає нічого неможливого!

Наші послуги

Елементи дизайну інтер’єру

В елементах дизайну інтер’єру, розроблених нашими професіоналами, будуть грамотно проставлені акценти і передбачені значущі деталі, для того щоб зроблений проект відповідав абсолютно всім Вашим побажанням. Наше виробництво включає такі елементи дизайну інтер’єру: світильники, світлові колони, картини, аквакамери і біокаміни.

Зовнішня реклама

Зовнішня реклама застосовується як ефективний засіб впливу на багаточисельну аудиторію. Ми виробляємо зовнішню рекламу будь-якого формату: світлові короби, вивіски, стели, пілони, об’ємні літери, вітрини і фасади, лайтбокси, акрілайти, брендмауери, сітілайти і т.д.

Широкоформатний друк. УФ-друк

Застосовуємо високотехнологічні способи нанесення малюнка або текстової інформації. Широкоформатний сольвентний друк використовується на таких поверхнях: самоклеюча плівка, банер, папір сіті, шпалери, блюбек, бекліт, перфоплівка. УФ друк наноситься на будь-які пласкі поверхні товщиною до 50мм.

Металоконструкції

Виготовляємо проекти будь-якої складності від типових до ексклюзивних. Наш цех металоконструкцій виготовить на замовлення: літні майданчики, наддахові конструкції, огороджувальні елементи (паркани, огорожі), каркаси, кронштейни.

POS продукція

POS продукція сприяє просуванню Вашого бізнесу в місцях реалізації. Для залучення нових клієнтів і нагадування про Вашу продукцію постійним, компанія Biz-On виготовить: таблички, підставки під товари, ростові фігури, стопери, мобільні стенди, штендери, інформаційні стенди, фремлайти та іншу POS продукцію.

Фрезерна порізка. Плотерна порізка

Ми надаємо великий спектр послуг з фрезерної та плотерної порізки. Ці технології застосовуються при виробництві рекламної продукції високої якості. Працюємо з такими матеріалами: акрил, полістирол, ПВХ, композит, МДФ, фанера, дерево, штучний камінь, латунь.

Наші роботи

Дізнатись більше

Факти про нас

Зроблено заказів
227
Клієнти
84
Співробітники
57
Проекти
117

Клієнти

Всі клієнти

Зв’язатись з нами


Адреса:
Україна, м. Київ, вул. Будіндустрії, 8Т
Контактний номер телефону:
+380 (44) 545 7444, +380 (44) 545 7331
Наші менеджери:
Альона
+38 093 246 59 48
e-mail: alena@biz-on.com.ua
Світлана
+38 067 728 30 97
+38 066 148 41 35
e-mail: s.kulieshova@biz-on.com.ua

Заявка на прорахунок

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш телефон: